eizo
27 اسفند 1401 - 11:30

۱۸ فقره سرقت از منازل مسکونی در مشهد کشف شد

مشهد ـ رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی از کشف ۱۸ فقره سرقت از منازل مسکونی در مشهد و دستگیری ۳ سارق مرتبط با این سرقت‌ها در استان سمنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ جواد شفیع‌زاده اظهار کرد: در پی گزارش چند فقره سرقت از منازل مسکونی در شهر مشهد، دستورات ویژه برای بررسی موضوع صادر شد و در دستور کار پلیس با فوریت قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با اشاره به کشف ۱۸ فقره سرقت از منازل مسکونی در مشهد و دستگیری ۳ سارق مرتبط با این سرقت‌ها در استان سمنان، بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی در بررسی‌های اولیه با توجه به سرنخ‌های به دست آمده، به این نتیجه رسیدند که عاملان سرقت پس از دستبرد به منزلی در منطقه قاسم‌آباد مشهد به سمت استان سمنان فرار کرده‌اند.

وی افزود: در این رابطه بلافاصله هماهنگی قضائی انجام و پلیس آگاهی خراسان رضوی به استان سمنان اعزام شدند. پس از ردزنی، ۳ نفر متهم مرتبط با این پرونده، در محدوده بلوار کوثر شهر دامغان شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند.

شفیع‌زاده اظهار کرد: از این متهمان ۲ دستگاه خودرو سواری، چند قبضه قمه و مقادیری جواهرات نیز کشف شد. تاکنون متهمان به ۱۸ فقره سرقت از منازل مسکونی اعتراف کرده و تحقیقات با دستورات تخصصی مراجع قضائی همچنان ادامه دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1098761